Mata Lickimat BUDDY dla psów różowa

Marka: Innovative Pet Products/Ofiufiu

Indeks: 9349785005024

37,00 zł

Mata LickiMat® - odstresuje i zrelaksuje psa, zapewni atrakcyjną zabawą i zwalczy nudę!

Ilość
Obecnie brak na stanie

CZAS NA RELAKS

Mata LickiMat® BUDDY posiada labiryntowe kwadratowe, dość duże kieszenie, dlatego jest idealna do serwowania większych kawałków jedzenia jak mielone mięso czy ryby lub mokra karma o bardziej zwartej konsystencji. BUDDY  jest wykonana z twardego tworzywa, nadaje się do zmywania w zmywarce i tym różni się od wersji BUDDY. 

Maty LickiMat® to niezwykle prosty, skuteczny i wielozadaniowy produkt, który doceni każdy opiekun psa i kota. Poprawią samopoczucie i zdrowie. Maty odstresowują, uspokajają, relaksują, są bardzo skuteczne w zwalczaniu leku i stresu u zwierząt. To także zabawa stymulująca umysłowo. Sprawdzi się u niejadka, bo uatrakcyjni sam proces jedzenia, a także u łasucha, bo spowolni jedzenie. A jednocześnie pomoże w dbaniu o higienę jamy ustnej  

LickiMat® to innowacyjny i atrakcyjny sposób podawania posiłków dla psów i kotów – pomoże w wielu problemach związanych z żywieniem:

Podanie karmy na macie LickiMat® stwarza okazję do serwowania wyjątkowego, smakowitego, zdrowego posiłku

  • Pies niejadek? mata sprawdzi się jako stymulator apetytu u psa. Lizanie wzmaga produkcję śliny , zwiększa poczucie smaku i pobudza apetyt.
  • Pies łasuch albo potrzeba zredukowania wagi ? Mata sprawdzi się jako miska spowalniająca jedzenie, bo smaczna uczta będzie trwała dłużej. Dodatkowo pozwala  cieszyć się nawet  niewielką ilością jedzenia, bo lizanie zwiększa poczucie smaku

     

Z matą LickiMat® przygotujesz psie lody, zamrożenie jeszcze bardziej wydłuży proces jedzenia, zapewni też kotu więcej płynu.

LickiMat® może pomóc w podaniu suplementów czy lekarstw.

 

Maty zaprojektowane są tak, aby uspokoić psa w stresujących sytuacjach. Wystarczy podać ulubioną mokrą karmę lub miękką przekąskę psa na matę, wypełniając wszystkie małe pęknięcia i szczeliny. Pies liże matę, aby zdobyć smakołyk. Powtarzające się lizanie działa kojąco ponieważ uwalnia endorfiny do organizmu. Uspokaja psa, a ponadto utrzymuje go w stanie skupienia i zaangażowania. Pamiętaj, że nuda i brak stymulacji umysłowej mogą mieć poważne konsekwencje behawioralne i prowadzić nawet do depresji. Maty LickiMat® stymulują umysł zarówno u młodych psów jak i seniorów. LickiMat® pomaga uspokoić psa w sytuacjach stresujących jak burza czy wizyta u weterynarza -  są bardzo skuteczne w zwalczaniu lęku i stresu u zwierząt to świetny pomysł na nudę, taka forma podania jedzenia zajmuje umysł, dzięki czemu jest mniej pobudzony. Maty LickiMat® stymulują umysł zarówno u szczeniąt  jak i seniorów. LickiMat® są polecane przez weterynarzy i behawiorystów zwierząt na całym świecie!

 

Ważne: aby maty LickiMat®były dla psów atrakcyjne nie powinny być dostępne dla nich cały czas,  a jedynie wykorzystywane  podczas jedzenia, zabawy czy ćwiczeń behawioralnych.

Informacje:

  • Maty LickiMat® nadają się do mrożenia.
  • Praktyczny rozmiar (20 x 20 cm) - można je zabrać ze sobą w podróż
  • Łatwe w utrzymaniu czystości
9349785005024

Opis

Zabawka
Mata

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.