Co by było, gdyby sklep z artykułami dla zwierząt tworzyli wspólnie wszyscy ich opiekunowie? Ludzie, którzy nieustannie poszukują dla swoich pupili tego, co najlepsze, wiedzą, czego potrzebuje ich zwierzak, śledzą nowinki, odwiedzają targi zoologiczne, a składy popularnych karm i nazwy najlepszych polskich marek wyrecytują płynnie nawet obudzeni w środku nocy?

Teraz już nie musimy się zastanawiać – TO JEST WŁAŚNIE TAKI SKLEP!

Pet&You to miejsce wyjątkowe, tworzone przez zapalonych psiarzy, kociarzy – przez Was wszystkich! Produkty dostępne w ofercie to najlepsi z najlepszych i… mamy na to twarde dowody!

Współpracujemy z firmami wyróżnionymi przez czytelników magazynów DOG&SPORT i TRZY KOTY oraz internautów w najważniejszych plebiscytach zoologicznych w Polsce – TOP for DOG oraz SFINKSY. Wasze zwierzęta zasługują na to, co najlepsze, a kto zdecyduje o tym lepiej, niż Wy sami – zakochani w nich po uszy, mądrzy i odpowiedzialni opiekunowie?

Jesteś w tym świecie nowy i szukasz opinii doświadczonych zwierzolubów? Specjalnie dla Was wszystkie produkty bezkompromisowo testują i recenzują znani psi i koci blogerzy i influencerzy. Ich eksperckie opinie pomogą Ci w podjęciu najlepszej decyzji! Pet&You – bo to właśnie TY i Twój ZWIERZ jesteście najważniejsi!