Karmy suche

Jest 70 produktów.

Aktywne filtry

Canagan Highland Feast 2kg
-40%
  • -40%

Canagan Highland Feast 2kg

Cena podstawowa 73,00 zł Cena 43,80 zł

Wyjątkowa kompozycja świeżo przygotowanego mięsa z kaczki, indyka, bażanta i łososia, idealnie uzupełniona warzywami i ziołami z pewnością pobije serce (i podniebienie!) Twojego psa i sprawi, że poczuje się on jak prawdziwy drapieżnik!

Canagan Dental - Free Run...
-40%
  • -40%

Canagan Dental - Free Run Turkey 2kg

Cena podstawowa 78,00 zł Cena 46,80 zł

Dbanie o zdrowe zęby Twojego psa nigdy nie było tak proste! Teraz wystarczy po prostu… nasypać karmę do miski! Bezzbożowa karma CANAGAN DENTAL - FREE RUN TURKEY, zawiera specjalny gatunek morskich wodorostów, prosto znad Północnego Atlantyku. Z pomocą układu krwionośnego, stymulują one uwalnianie składnika śliny, bezwzględnego dla bakterii tworzących na psich zębach osad, a następnie płytkę nazębną. Specjalnie opracowany kształt krokietów dodatkowo ułatwia utrzymanie ładnych i czystych zębów!

Canagan Dog Small Breed...
-40%
  • -40%

Canagan Dog Small Breed Country Game 0,5kg

Cena podstawowa 32,00 zł Cena 19,20 zł

Małe ciałem – wielkie duchem! I o wyjątkowych potrzebach! Zadbaj o zdrowie, pełny brzuch i dobry humor swojego psa, podając mu bezzbożową karmę najwyższej jakości, przygotowaną specjalnie z myślą o małych rasach.

Canagan Dog Lamb 12kg

Cena 335,00 zł

Twój pies z pewnością zachwyci się wyjątkowym smakiem jagnięciny, wypasanej na zielonych łąkach! Prebiotyki i zioła wspomagają trawienie, a wysoki poziom glukozaminy, MSM i siarczanu chondroityny chroni i wzmacnia stawy.

Canagan Dog Small Breed...
-35%
  • -35%

Canagan Dog Small Breed Free-Range Chicken 0,5kg

Cena podstawowa 25,00 zł Cena 16,25 zł

Małe ciałem – wielkie duchem! I o wyjątkowych potrzebach! Stworzona z myślą o małych rasach, bezzbożowa karma, oparta o pełnowartościowe, świeże i suszone mięso z kurczaka z wolnego chowu, zadba o zdrowie, pełny brzuch i dobry humor Twojego psiaka!