Zabawki

Aktywne filtry

Kong Classic Large 10cm

Cena 47,97 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i wytrzyma harce dużego psa nie jest łatwe. Kong Classic Large ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Classic Medium 8cm

Cena 41,82 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i wytrzyma psie harce nie jest łatwe. Kong Classic Medium ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Classic Small 7cm

Cena 34,44 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i wytrzyma harce małego psa nie jest łatwe. Kong Classic Small ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Extreme L 10 cm

Cena 52,89 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i jest na prawdę wytrzymała nie jest łatwe. Kong Extreme Large ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Extreme Medium 8cm

Cena 43,05 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i jest na prawdę wytrzymała - nie jest łatwe. Kong Extreme Medium ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Extreme Small 7cm

Cena 34,44 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i jet na prawdę wytrzymała - nie jest łatwe. Kong Extreme Small ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.