Zabawki

Aktywne filtry

Tuggy Basic Golfball Short Version

Cena 99,00 zł

Jeśli w Twoim domu mieszka czworonożny miłośnik piłek – mamy coś dla Was! Zabawka idealna, czyli najlepsza towarzyszka aktywnych spacerów i ogrodowych szaleństw oraz nagroda treningowa, której nie można się oprzeć! 

Kong Classic Large 10cm

Cena 45,00 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i wytrzyma harce dużego psa nie jest łatwe. Kong Classic Large ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Classic Medium 8cm

Cena 39,00 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i wytrzyma psie harce nie jest łatwe. Kong Classic Medium ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Classic Small 7cm

Cena 32,00 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i wytrzyma harce małego psa nie jest łatwe. Kong Classic Small ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Extreme Large 10cm

Cena 49,00 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i jest na prawdę wytrzymała nie jest łatwe. Kong Extreme Large ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Extreme Medium 8cm

Cena 41,00 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i jest na prawdę wytrzymała - nie jest łatwe. Kong Extreme Medium ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.

Kong Extreme Small 7cm

Cena 34,00 zł

Twój pies kocha gryźć? Znalezienie zabawki, która sprawdzi się i jet na prawdę wytrzymała - nie jest łatwe. Kong Extreme Small ma idealny rozmiar, wyjątkową wytrzymałość i zapewnia długi godziny gryzienia, lizania i relaksu.