Anti-Hairball proszek 100 g

Marka: Vetfood

Indeks: 5907368897103

49,99 zł

Anti-Hairball innowacyjny proszek zapobiegających powstawaniu kul włosowych w przewodzie pokarmowym kota!

Ilość

INNOWACJA W ODKŁACZANIU

Preparat Anti-Hairball to proszek, który dodaje się do pożywienia lub ulubionych przysmaków kota, zarówno w czasie leczenia, jak i profilaktycznie. Wspomaga pasaż jelitowy i zapobiega powstawaniu kul włosowych w przewodzie pokarmowym kota.

W jego składzie znajdziemy substancje spełniające w organizmie kotów liczne funkcje. Oprócz naturalnie działającego błonnika, znajdują się tam również prebiotyki (inulina) oraz niezbędne dla utrzymania dobrej diety kwasy tłuszczowe, tauryna oraz antyoksydanty.

Alternatywą na odkłaczanie może być Anti-hairball – produkt dedykowany kotom z bogatą zawartością błonników (Błonnik owsiany, Błonnik Psyllium, Inulina). Frakcje błonnika w przewodzie pokarmowym pęcznieją jak gąbka, pobudzają jelita do pracy, wspomagają usuwanie resztek pokarmowych z jelit, chłoną toksyny i zwiększają uczucie sytości. Nie mają negatywnego wpływu na zdrowie i samopoczucie kota, dlatego mogą być stosowane profilaktycznie. Błonnik, zanim go wydalimy, wchłania wszelkie produkty fermentacji, działa w przewodzie pokarmowym jak miotła. Dzięki temu chroni przez różnymi chorobami - od zaparć poczynając, na poważnych schorzeniach jelita grubego kończąc. Dzięki błonnikowi prawidłowo przebiegają procesy przemiany materii - rozwija się sprzyjająca flora bakteryjna.” – opisuje produkt Monika Mrozowska z Vetfood.

Anti - Hairball to wielokrotnie nagradzany produkt m.in. w prestiżowym plebiscycie na najlepsze produkty dla kotów SFINKSY 2020.

SKŁAD: inulina, fruktooligosacharydy, błonnik owsiany, mikrokapsułkowany olej z krokosza (źródło kwasów, tłuszczowych Omega–6), mikrokapsułkowany olej z ryb (źródło kwasów tłuszczowych Omega–3), stearynian magnezu, hydrolizat białkadrobiowego, maltodekstryna, błonnik ziemniaczany, ekstrakt z drożdży.

DODATKI DIETETYCZNE: tauryna - 43,1 mg w dużej płaskiej miarce,  witamina A -770 IU w dużej płaskiej miarce, witamina E -6,6 IU w dużej płaskiej miarce

DODATKI ZOOTECHNICZNE: błonnik Psyllium

DODATKI SENSORYCZNE: aromat

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 2,2 %, włókno surowe 74,7%, tłuszcz surowy 6,7 %, popiół surowy 0,4%,

STOSOWANIE:

  • 1 miarka – w trakcie kuracji eliminującej kule włosowe z przewodu pokarmowego.
  • 1/2 miarki – profilaktycznie w zapobieganiu tworzenia się bezoarów włosowych.
  • Jedna miarka odpowiada 3g produktu.
  • Zaleca się podawać produkt w trakcie posiłku i wymieszać z karmą suchą, mokrą, wodą lub z ulubionym przysmakiem.
  • Opakowanie 100g wystarcza na ponad 30 dni stosowania w kuracji niedrożności przewodu pokarmowego.

5907368897103

Opis

Wiek
Dorosły
Kociak
Senior

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.