Blovi DryBed VetBed A - grafitowo-różowy 100x150 cm

Marka: Blovi Dry Bed UK

Indeks: 0604565271128

132,00 zł

Blovi DryBed VetBed B - antypoślizgowe posłanie, legowisko dla zwierząt,  grafitowo - różowy

Ilość
Obecnie brak na stanie

Blovi DryBed VetBed A - wygoda i komfort spania. 

Doskonały do stosowania podczas podróży, na wystawach jak i w domu (na balkonie lub tarasie). Idealny podczas porodu i odchowu szczeniaków oraz dla kociąt, fretek, świnek morskich i innych zwierząt domowych. Może służyć także jako posłanie dla starych, chorych psów jak i po zabiegach lub operacjach. Świetnie sprawdza się jako posłanie w samochodzie, w klatkach i w kojcach

Tkanina, z której są wykonane Dry Bed została opracowana w latach 60-tych dla szpitali jako podkłady łóżkowe zapobiegające odleżynom i odparzeniom oraz zapewniające ciepło i komfort. Całkowicie przepuszcza wszystkie płyny, pozostawiając wierzch zawsze suchy, dzięki temu zapobiegają namnażaniu się bakterii oraz pozwalają na zachowanie maksymalnej higieny. Odpowiednia gęstość i długość włosa, doskonale izoluje od podłoża chroniąc zwierzęta przed chłodem. Podgumowany, antypoślizgowy spód zapobiega przesuwaniu się posłania. 

Typ A posiada delikatnie mniejszą grubość i gramaturę od typu A+.

Pielęgnacja posłań Dry Bed:

- prać w temperaturze nie przekraczającej 40°C

- nie wybielać

- nie prasować

Uwaga:

Posłania są przycinane do oferowanych rozmiarów z belki i nie posiadają obszycia brzegów. Podczas początkowego okresu użytkowania pojedyncze włókna na brzegach mogą wypadać. Nie wpływa to jednak na jakość i komfort korzystania. 

0604565271128

Opis

Wiek
Dorosły
Senior
Szczeniak

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.