Gryzak z poroża ROGY SPLIT rozm.M

Marka: Rogy

Indeks: 5907222735015

75,00 zł

 Idealny dla psów ras średnich. Ułatwiony dostęp do szpiku, jednak z zachowaniem trwałości i radości jaką daje wielogodzinna, a raczej wielodniowa, zabawa z porożem.

Ilość
Obecnie brak na stanie

NATURALNY SPOSÓB NA WIELOGODZINNY RELAKS

W 100% naturalne gryzaki, pochodzące z naturalnego zrzutu poroża. Zawarty w nich szpik powoduje, że są niezwykle smaczne! Twój pies pokocha rzucie ROGY a Ty docenisz brak zapachu, niską zawartość tłuszczu oraz brak barwników i konserwantów.

  • Gwarancja pochodzenia i jakości: polskie lasy, numer weterynaryjny, polski producent
  • Każdy róg ma unikatowy kształt
  • Nie pękają, ani nie odpryskują
  • Ekologiczne, eleganckie opakowanie
  • Dodatkowy bawełniany woreczek do przechowywania

Gryzak pochodzi z pierwszej w Polsce fabryki przystosowanej wyłącznie do wytwarzania gryzaków z poroża jelenia. Jest to gwarancja, że róg nie pochodzi od chorego zwierzęcia, z kłusownictwa oraz, że nad każdym etapem wytwarzania czuwa Powiatowy Inspektor Weterynarii. Numer weterynaryjny 12068302 

Gryzaki ROGY  wytwarzane są jedynie z poroża pochodzącego z polskich lasów. Pozyskiwane są od zaprzyjaźnionej firmy, która zajmuje się handlem porożem od ponad 20 lat pod ścisłym nadzorem Inspektora Weterynaryjnego. ROGY są jedynym wytwórcą, który osobiście przyjeżdża po towar i na miejscu selekcjonuje tylko najlepsze tyki.

Nigdy w gryzakach firmy ROGY nie znajdziesz  poroża z hodowli. Tam tyki odcinane są żywemu zwierzęciu, aby zapobiec okaleczaniu się jeleni podczas rykowiska. Takie rozwiązanie jest brutalne i nieetyczne, a poroże jeszcze w pełni ukrwione, przez co wszystkie cenne składniki wypływają wraz z krwią zaraz po odcięciu. Dodatkowo poroże odcięte nie jest jeszcze w pełni rozwinięte i tkanka kostna nie nabiera finalnej twardości, przez co gryzak służy psu o wiele krócej.

Przy produkcji poroża priorytetem jest najwyższa jakość oraz powtarzalność produktu. W ofercie znajdziemy trzy typy gryzaków z poroża — Soft Quarter, Split i Hard.  Są one dostosowane rozmiarem i twardością do różnych wielkości i preferencji czworonogów.

 Jako jedyni na świecie - firma ROGY oferuje gryzaki z poroża w estetycznych kartonowych opakowaniach, które nie tylko spełniają normy bezpiecznego przechowywania żywności, ale również świetnie wyglądają. Całe opakowanie nadaje się do recyklingu.

Jeden gryzak służy psu naprawdę długo. Dlatego do każdego zamówienia dodawany jest ręcznie wykonany bawełniany woreczek obrandowany logo. Dzięki niemu można w wygodny sposób przechowywać gryzak, kiedy pies się nie bawi lub podczas transportu (np. w torebce).

Gryzienie to naturalna i podstawowa potrzeba Twojego psa - Rogy to wielogodzinny relaks i żucie!

5907222735015

Opis

Główna cecha
Bezglutenowa
Bezzbożowa
Light
Monobiałkowa
Wiek
Dorosły
Senior
Szczeniak
Rasa
Średni
Typ
Codzienne
Dentystyczne
Gryzak

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.