ORIJEN FD TREATS Six Fish Dog 42,5g

Marka: ORIJEN

Indeks: 64992587154

36,00 zł
Brutto

Zdrowa i przepyszna przekąska dla psa, która zawiera w składzie 100 % mięsa.

Ilość
Obecnie brak na stanie

100% MIĘSA | 100% NATURALNE

Nasze mięsne liofilizowane przysmaki ORIJEN FD Treats Six Fish są przygotowywane z ryb poławianych w zrównoważony sposób w naturalnym środowisku. Składniki naszych przysmaków to wyśmienite połączenie sześciu ryb. Mięso dostarczane jest do naszej kuchni DogStar surowe, a następnie delikatnie liofilizowane, zachowując bogactwo wartości odżywczych i naturalny smak. Tak powstaje pyszny i zdrowy przysmak, który Twój pies pokocha.

JAK POWSTAJĄ LIOFILIZOWANE PRZEKĄSKI?

Liofilizowane mięsne przekąski powstają w taki sposób, aby wydobyć cenne wartości odżywcze i naturalne walory smakowe surowego jedzenia. ORIJEN FREEZE DRIED Treat Free-Run Duck powstają bez gotowania, nie dodajemy do nich żadnych sztucznych konserwantów. Jedzenie przygotowywane jest tylko w naszej własnej kuchni. Nasze kuchnie, w których przygotowujemy liofilizowane przekąski są wyposażone w specjalistyczne tunele z ciekłym azotem. Azot błyskawicznie zamraża świeże składniki w bardzo niskiej temperaturze (-51° C), pozwala to zachować wszystkie wartości odżywcze. Następnie w trakcie 18-godzinnego procesu liofilizacji, woda zamrożona w składnikach jest delikatnie przekształcana w parę lodową, bez powstawania jakiegokolwiek płynu, co oznacza, że jedyne co usuwamy ze świeżych składników to woda. Pozostaje wyłącznie bogactwo wartości odżywczych w skoncentrowanej formie, doskonała mięsna przekąska dla mięsożercy.

SKŁAD: Cały surowy śledź (25%), surowa flądra (21%), cała surowa skalnica (18%), cały surowy skalnik prążkowany (17%), cała surowa makrela (15%), surowy morszczuk (3,9%).

ORIJEN
64992587154

Opis

Główna cecha
Bezglutenowa
Bezzbożowa
Główny składnik
Ryba
Wiek
Dorosły
Rasa
Duży
Mały
Średni

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.