ICEPAW Lachs – 100% filetów z łososia 100g

Marka:

Indeks: 4260321913502

7,00 zł
Brutto

ICEPAW - siła płynie z morza! Smak i i zapach świeżozłowionej ryby.

Doskonały skład! W saszetce zamknięte jest 100% filetów z łososia, pochodzącej z Morza Północnego.

Ilość

ICEPAW – to 100% ryby.

Po złowieniu ryby są dokładnie oczyszczane ze szkieletów, później delikatnie podgrzewane a następnie wkładane do saszetek. Dzięki wyjątkowemu sposobowi przygotowania - zachowane zostają wszelkie właściwości, wrażliwych na wysokie temperatury kwasów Omega – 3.

REKOMENDUJEMY: Mając kociego alergika warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że Icepaw to karmy kompletne i monobiałkowe.

SKŁAD: łosoś 100%, roślinny środek żelujący

Naturalna substancja żelująca dodana do karmy powstała z czerwonych wodorostów bogatych w mikroelementy.

SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 13%, tłuszcz surowy 20 %, popiół surowy 2,8%, wilgotność 67%, tauryna 0,22%, sód 0,1%

  • Kompletna mokra karma dla kotów
  • 100 g karmy zawiera 2,5 g Omega-3, z czego 0,7 g to EPA i 1 g to DHA.
  • Karmę można podawać z wodą w postaci zupy.
  • Wyprodukowano w Islandii z ryb poławianych na Morzu Północnym 

„Dlaczego ICEPAW dołączył do naszej oferty?

O wprowadzeniu produktów ICEPAW do naszej oferty zadecydowały kilka czynników. Z jednej strony osobowość i doświadczenie Twórcy marki, jego wyjątkowa dbałość o  jakość stosowanych składników oraz wykorzystywany proces produkcji, który  pozwala na stworzenie produktów w 100% naturalnych. Z drugiej – rosnąca świadomość opiekunów  kotów dotycząca zdrowego odżywiania ich pupili i wzrost zainteresowania karmami przetwarzanych w minimalny możliwy sposób.     

Twórca i właściciel marki ICEPAW- Michael Tetzner jest jednym z najbardziej utytułowanych maszerów na świecie, wielokrotnym mistrzem Europy i świata w psich zaprzęgach. Jest wielkim pasjonatem zdrowego odżywiania opartego na rybach, dzięki czemu koty i psy są wyjątkowo zdrowe, odporne i  cieszą oko pięknym wyglądem futra.

Priorytetem dla Michaela Tetznera  w pracy nad produktami to dobór najwyższej jakości składników i procesy produkcji, które gwarantują zachowanie maksymalnego poziomu składników odżywczych. Produkcja odbywa się w Islandii , gdzie tamtejsze zakłady dopracowały proces produkcji, w którym czas od połowu ryby do jej przetworzenia został maksymalnie skrócony. Ryby nie są zamrażane i ponownie odmrażane przed przetworzeniem. Do produkcji karm mokrych używane są tylko filety ryb, bez szkieletów, które są gotowane w niskiej temperaturze. Przysmaki z filetów czy gryzaki ze skór ryb   suszone są w 20 stopniach przez 48 godz. To pozwala zachować cenne witaminy i minerały oraz przede wszystkim cenne kwasy Omega-3, które są szczególnie wrażliwe na obróbkę w wysokich temperaturach.

Anna Kawecka - właścicielka firmy importującej produkty marki Icepaw

Linia mokrych karm Icepaw otrzymała srebrny medal w prestiżowym plebiscycie na najlepsze produkty dla kotów Sfinksy 2020.

4260321913502

Opis

Główna cecha
Bezglutenowa
Bezzbożowa
Monobiałkowa
Główny składnik
Ryba
Łosoś
Wiek
Dorosły
Kociak
Senior

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.