Chwosty maxi do wędki WILD CAT Łapacz snów DREAMER

Marka: THE MISS CAT

Indeks: 000000111171

24,00 zł

Chwost DREAMER  to wyjątkowa zabawka dla kota. Może sprawiać radość na dwa sposoby: jako zawieszka do wędki WILD CAT oraz zabawka do samodzielnej zabawy.

Ilość

EKOLOGIA I DESIGN

Chwost SZPROTKA to w 100% naturalna, ekologiczna i biodegradowalna zabawka. Wybierając ten produkt nie tylko ofiarujesz swojemu kotu dobrą zabawę i aktywnie spędzony czas, ale także przyczyniasz się do ochrony środowiska.

To wyjątkowa zabawka! Może sprawiać radość na dwa sposoby: jako zawieszka do wędki WILD CAT oraz zabawka do samodzielnej zabawy.

WYMIARY: 24 cm (bez zawieszki)

MATERIAŁ: len naturalny, sznurek jutowy, łuski gryki, waleriana i kocimiętka

UWAGA! Wędka  WILD CAT w pełnej wersji składa się z 11 różnych zawieszek. Zbierz je wszystkie!

Ekologiczne i naturalne materiały użyte do wędki WILD CAT:

• Kijek: naturalne drewno bukowe, nie zawiera żadnych dodatków ani konserwantów.

• Koraliki: naturalne drewno bukowe, nie zawiera żadnych dodatków ani konserwantów.

• Len naturalny 100%: ma właściwości bakteriostatyczne i bakteriobójcze.

• Sznurek i lina jutowa: wykonane z łodyg rośliny juta, niezwykle trwałe i odporne na zerwanie. Sznurki jutowe są w pełni ekologiczne, ich produkcja nie wymaga zaawansowanych technologii, a same rośliny szybko odrastają.

• Loofa: roślina, z której powstaje, nie zawiera koloryzujących barwników, nie rozwijają się w nich bakterie, dzięki czemu są bardziej higieniczne i pomagają czyścić kotu zęby.

• Łuska gryki: stanowi wypełnienie zawieszek. Łuska ma właściwości antyalergiczne, przepuszcza powietrze, oddycha, a jednocześnie jest elastyczna i lekka. Łuski gryki zawierają związki o właściwościach przeciwzapalnych i hamujących rozwój roztoczy i bakterii. Nie pochłania wilgoci.

• Waleriana i kocimiętka – działają na koty w szczególny sposób, wprawiając je w stan podekscytowania.

Uwaga: prosimy wziąć pod uwagę, iż zabawka ta nie jest produktem niezniszczalnym i że kot może w czasie zabawy ją uszkodzić. Dlatego też kotek powinien pozostać w trakcie zabawy pod nadzorem. To opiekun decyduje czy zabawka jest odpowiednia dla pupila i jest odpowiedzialny za jej użytkowanie. Należy regularnie sprawdzać stan zabawki.

THE MISS CAT
000000111171

Opis

Główna cecha
Ekologiczna
Wiek
Dorosły
Kociak
Senior
Typ
Codzienne
Treningowe

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.