Trix Lasso na kleszcze

Marka: Trix

Indeks: 7394287045018

24,99 zł
Brutto

TRIX® do usuwania kleszczy !

Ilość

Trix Lasso na kleszcze

TRIX® jest opatentowanym wynalazkiem z przeznaczeniem do usuwania kleszczy zarówno dla ludzi jak i zwierząt.

Posiada międzynarodowe certyfikaty (ISO 9002, CE), oraz pozytywne opinie służb medycznych i weterynaryjnych na całym świecie.

TRIX® działa na zasadzie lassa.

Jest łatwy w użyciu, skuteczny nawet w przypadku gęstej sierści, praktycznie niezniszczalny oraz niedrogi. Przy jego użyciu można usuwać nawet poczwarki kleszcza o rozmiarach dziesiątych części milimetra dzięki specjalnie wyprofilowanej pętelce (uchwyci nawet włos na ręce).

W przypadku bardzo małych kleszczy należy docisnąć zieloną końcówkę przyrządu do skóry i wykręcić kleszcza zgodnie z instrukcją obsługi.

TRIX® eliminuje również ryzyko wstrzyknięcia zakażonej groźnymi chorobami śliny kleszcza z powrotem do miejsca ukąszenia, co zdarza się przy usuwaniu kleszczy znanymi powszechnie sposobami. Rozmiary przyrządu pozwalają na łatwe umieszczenie go w uszach, grubej sierści i innych trudno dostępnych miejscach. Przyrząd jest również skuteczny nawet, jeśli sierść lub włosy dostaną się do pętelki.

TESTY

Przyrząd TRIX® przetestowano pod względem bezpieczeństwa i skuteczności w laboratoriach medycznych koncernu SAAB. Ponadto, producent InnoTech Sweden AB przeprowadził próby usuwania na 12 tys. kleszczy, z których każdy został poddany oględzinom pod mikroskopem w celu stwierdzenia mikrouszkodzeń. Badania wykazały, iż ponad 90% kleszczy zostało usuniętych w całości, co plasuje urządzenie na pierwszym miejscu pod względem skuteczności wśród innych przyrządów dostępnych na świecie. TRIX® testowano głównie na psach, kotach, krowach, koniach i ludziach.

Trix
7394287045018

Opis

Typ
Codzienne

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.