Szczeniak. Wychowanie w bliskości.

Marka: VIRIDIA

Indeks: 9788366457300

58,00 zł

Szukasz sposobów, jak wychować szczeniaka ? A może chcesz zmienić zachowanie swojego psa? Ta książka jest dla Ciebie i Twojego psa 

Ilość

To, jak wygląda życie ze szczeniakiem, mam przerobione na świeżo – moja nowa miłość na imię ma Deethra. Prawdę mówiąc, nasze początki nie były różowe – Deethra jadła zabawki mojej córki, ciągnęła na smyczy i próbowała atakować moje nogi… Dziś jest moją dumą. Włożyłam w nią ogrom pracy i teraz zaczyna się to spłacać: w domu jest spokojna, na zewnątrz – aktywna i odważna; potrafi ładnie iść na smyczy, a zawołana wraca (dzięki temu na spacerach mogę puszczać ją luźno, co procentuje na co dzień – jest stabilna, bo spełniona); od niedawna umie również odpoczywać w nowych dla niej miejscach.  Nasza wspólna historia jest żywym dowodem na to, że rozumienie: obserwacja, komunikacja i elastyczne działanie, adekwatne do sytuacji, w jakiej jest pies, naprawdę ma sens. Deethra nauczyła mnie wiele – tak samo zresztą jak wszystkie wcześniejsze moje psy. Tym dzielę się w tej książce.

Co znajdziesz w środku?

propozycje treningów

dzienniczek treningowy

zdjęcia, rysunki, infografiki

filmy

kwestionariusze

plannery

wypowiedzi specjalistów

Autor: 

Magdalena Łęczycka- Mrzygłód jest  zootechnikiem, behawiorystką zwierzęcą, instruktorką i zawodniczką obedience i założycielką Klubu Sportowego „Team Spirit”. Propaguje wiedzę o pracy z psami, ich emocjach i komunikacji poprzez Obi Bloga oraz seminaria, które prowadzi w Polsce i za granicą. Jest także autorką książek: „Jak to ugryźć? Czyli pies w domu„, „Na psa urok. Proste rozwiązania trudnych problemów”

VIRIDIA
9788366457300

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Zobacz inne produkty, które mogą Cię zainteresować.